HAWKEN servers are up and our latest minor update is live!
Forgot Password_ SUPPORT REDEEM CODE

Jump to content


Polscy gracze


  • Please log in to reply
202 replies to this topic

#81 K2Core

K2Core

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted December 17 2012 - 07:35 AM

Hmmm, da się jakoś wyłączyć efekt szumu_ Strasznie mnie denerwuje... (szumu na obrazie oczywiście, nie w słuchawkach :P)
Okej, mam odpowiada za to komenda "bAllowImageGrain";]

Edited by K2Core, December 17 2012 - 07:44 AM.


#82 HyakkoPL

HyakkoPL

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 posts

Posted December 17 2012 - 07:57 AM

No to teraz wiem, że nie gram już :D Poczekam na oficjalny start.

W internecie można znaleźć masę info i braku płynności gry, mały ping to inne wrażenie niz spadek fps,a ping mam ^60-80 czyli jest w sumie ok xD,ale wiesz, pewne kompy są o wiele mocniejsze od innych XD Nawet jak optymalizacja by leżała, to na  niektórych to wpływu nie ma i też zaczynam podejrzewać, że to problem z radeonami i prockami od amd, przypomina mi to sytuacje z AC3

Edited by HyakkoPL, December 17 2012 - 08:02 AM.


#83 DarkDestiny

DarkDestiny

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted December 17 2012 - 02:26 PM

Witam.
U mnie gra też bez problemu działa płynnie i nie ścina.
A co do spolszczenie tej gry to jest sporo błędów jeszcze jak np. nie pokazuje ile zostało sekund do rozpoczęcia gry
no i jakieś tam inne błedy.. / A po za tym to gra się dobrze.

#84 HyakkoPL

HyakkoPL

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 posts

Posted December 17 2012 - 03:44 PM

Tylko jak komuś płynnie chodzi, wypadało by podać konfiguracje komputera, bo ja mogę mieć 2xGTX690, I7 12 rdzeni i 64gb ram i bez tego powiem mi płynnie chodzi, a nikt nie wiedziałby co mam, bezsensu XD

#85 GoblinWizard

GoblinWizard

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted December 18 2012 - 12:53 AM

Wiele zależy od przypadkowej konfiguracji części w kompie. U mnie np. mam 35-60fps (tak pokazuje licznik wbudowany w grę) w rozdziałce 1440x900 (17" LCD) przy ustawieniach Medium i wyłączonym Depth of Field. DOF jest ważny bo to nie tylko rozmycie szczegółów w tle ale włącza/wyłącza też dynamiczne oświetlenie i cieniowanie, antyaliasing itp. Z lekka psuje to wygląd ale ja już się tyle naoglądałem tych raptem czterech map, że nie przeszkadza mi to. Jedynie brak antyaliasing'u przy wyłączonym DOF jest nieco kłopotliwy więc używam zastępczego SMAA. Jak się SMAA ustawi na low to prawie nie obciąża systemu, a krawędzie wyglądają całkiem ładnie.
Mój konfig:
CPU: Q6600 2,7 GHz (4 rdzenie)
GPU: Radeon HD 6850 1GB
RAM: 3,5GB
Win XP SP3 32-bit

Sterowniki mam stare bo 12.8. W sierpniu AMD zaprzestało niestety wypuszczania nowych sterowników do  Win XP więc to są ostatnie jakie powstały.

P.S. Hawken przy wyjściu z gry sprawdza i nadpisuje pliki konfiguracyjne wartościami bazowymi więc po wszelkich wprowadzonych przez nas zmianach w plikach ini należy zmienić atrybut danego pliku na "read only" co by nie stracić poprawek. Mówię oczywiście o modyfikowaniu plików ini, które znajdują się w My Documents, a nie tych w głównym katalogu z grą.

P.S.2 Jak będę w domu mogę wrzucić co dokładnie zmieniłem w konfigu ale nie ma tego znowu tak wiele więc nie wiem czy jest sens.

#86 35C30P3

35C30P3

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted December 18 2012 - 11:59 AM

Witam! ;)

#87 Odmieniec

Odmieniec

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted December 20 2012 - 06:09 AM

Pierwszy cheater w grze OSAMA. Średnim mechem był szybszy od lekkiego tak ze 2 razy.

#88 HyakkoPL

HyakkoPL

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 posts

Posted December 20 2012 - 06:42 PM

A wiecie może ile open beta będzie trwać_ Bo jak usuwają mechy, to nie chce tracić czasu na grę :D

Edited by HyakkoPL, December 20 2012 - 06:42 PM.


#89 Theinfinityofstone

Theinfinityofstone

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted December 25 2012 - 11:25 AM

Nie usuną już, nie będzie żadnego resetu.

Wszystkich zapraszam na nasze polskie forum Hawkena: http://hawken.com.pl/forum i do zapisywania się do naszego klanu w tym temacie: http://hawken.com.pl....php_topic=35.0

Także na stronie głównej http://hawken.com.pl najnowsze informacje na temat gry :)

Pozdrawiam i wesołych świat wszystkim! :)

Posted Image


#90 Theinfinityofstone

Theinfinityofstone

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted January 22 2013 - 10:33 PM

Coś cisza wszędzie, tutaj i na http://hawken.com.pl/forum a już jutro duży patch, czas się obudzić Panowie! :)

Posted Image


#91 PiVoR

PiVoR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 posts
  • LocationPoland

Posted January 23 2013 - 05:01 AM

Ty tez sie cos rzadko pojawiasz, generalnie mam wrazenie ze w ta gre gra coraz mniej ludzi =(.

#92 Gunhed

Gunhed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 posts
  • LocationIsland 8JO

Posted January 23 2013 - 06:53 AM

Sezon na sesje do zaliczenia..pewnie dopiero w wakacje będzie "boom" graczy...

#93 Theinfinityofstone

Theinfinityofstone

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted January 23 2013 - 12:55 PM

Ja ostatnio pivorku nie grałem, bo miałem trochę pracy, od jutra wracam :P

No niestety Panowie i Panie z Meteora będą musieli wziąć się do ostrej roboty i promocji żeby Hawken mógł stać się hitem, sam za nich roboty nie zrobię ;)

Na naszym polskim forum http://hawken.com.pl/forum zrobiłem nowe pytanie do rejestracji, bo kod  z obrazka potrafiło zczytać wiele botów, od czasu kiedy trzeba odpowiedzieć na pytanie (a odpowiedź to po prostu: hawken) ani jednego bota :)

Posted Image


#94 Theinfinityofstone

Theinfinityofstone

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted January 24 2013 - 03:44 PM

Zapraszam wszystkich do dyskusji nad nowym mechem, który się właśnie pojawił o tutaj http://hawken.com.pl....php_topic=87.0

Posted Image


#95 musio3

musio3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 posts

Posted January 24 2013 - 04:57 PM

No dobra, niech będzie - ujawniam się.
Ja mam Q9000 (4 rdzenie) i NV 240m - chodzi wyśmienicie na low i  bardzo dobrze na medium. Nie mogę narzekać. Żadnych spadków - lagi się zdarzają. Dziś ping 400 miałem w pewnym momencie.

Czy ktoś zna jeszcze jakieś "nietypowe" FPS oprócz Natural Selection_

#96 Theinfinityofstone

Theinfinityofstone

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted January 25 2013 - 12:44 AM

Sprawdź Chivalry, jest chyba nawet za darmo na Steamie (jeszcze przez kilka dni)

Edited by Theinfinityofstone, January 25 2013 - 12:44 AM.

Posted Image


#97 musio3

musio3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 posts

Posted January 25 2013 - 01:50 AM

Ok, spoks - dzięki.

Tymczasem a propos Hawkena - jakie są wasze opinie_ Długo już gracie_

#98 Theinfinityofstone

Theinfinityofstone

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted January 25 2013 - 06:23 AM

Ja i jeszcze pare osób które wypowiadały się w tym temacie gramy od alphy, więc już trochę czasu minęło :) Gra jest cały czas poprawiana, narazie jest troszkę mało contentu, ale to też powoli się zmienia.

Więcej opinii znajdziesz na naszym forum, tam też znajdziesz więcej osób do dyskusji :) http://hawken.com.pl/forum

zapraszam!

Posted Image


#99 musio3

musio3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 posts

Posted January 25 2013 - 10:04 AM

Dzięki za zaproszenie - na razie jeszcze nie korzystam. Chcę pograć trochę w Hawkena i przekonać się czy uda mi się zostać przy tym tytule na dłużej.

Swoją drogą polecam stary mod do HL2 - Dystopia z silnym podziałem na klasy. Do tego dochodzi wybór implantów, hackowanie struktur (z przejmowaniem systemów obronnych) i ogólnie dużo fun'u. Niestety prawie nikt nie gra, ale gdyby zebrało się kilka osób - można spróbować.
Moda można ściągnąć bezpośrednio ze Steam'a. Jest kilka aktywnych serwerów, więc nie ma problemu z hostowaniem.
Gdyby ktoś miał jakieś pytania to śmiało.

Edited by musio3, January 25 2013 - 10:11 AM.


#100 musio3

musio3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 posts

Posted January 25 2013 - 02:32 PM

sorry za doubla.

Jak odblokować mecha "test drive" _ Czy trzeba płacić_ To po co jest test drive_




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users