HAWKEN servers are up and our latest minor update is live!
Forgot Password_ SUPPORT REDEEM CODE

Jump to content


[AoH] Arrows of Hungarians - first Hungarian clan

Clan Community

  • Please log in to reply
1458 replies to this topic

#1441 Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 947 posts
  • LocationHungary; Ózd City >>>----> „A sagittis Hungarorum libera nos, Domine!”

Posted October 29 2014 - 09:23 PM

View PostBaromarcu, on October 29 2014 - 01:01 PM, said:

Posted Image

ma se találkoztam senkivel...
Pedig 6 magyarral toltuk tegnap is, de ha nem jössz TS-re, honnan is tudhatnád, melyik szerverre kell csatlakoznod_

A barátlista nélkül (ami ugye perpill nem üzemel) annyi az esély arra hogy összefutunk, mint mondjuk egy 3-as találatra az ötöslottón.
Az se mindegy , hogy foglalunk szobát, mert tegnap én és Togo bementünk egy üres Siege-re, és a többiek nem tudtak jönni az MMR értékek miatt.
Ha velünk akarsz játszani, akkor gyakorlatilag a TS az egyetlen megoldás jelenleg. Az sem baj ha nincs mikrofonod, mert lehet ott chat-elni is ugyebár.

Edited by Pocy, October 29 2014 - 09:29 PM.

Spoiler
Go to Photoshop HAWKEN Topic

#1442 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted Yesterday, 01:52 AM

#szobatour

Videót nem csinálnék, de képeket korábban én is csináltam a számítógép asztalomról és mást is buzdítottam, hogy fényképezze le a sajátját.

Otthon
Spoiler

Munkahely
Spoiler

#netado

Összeköthetnénk a kellemest a hasznossal és tarthatnánk klántalálkozót a következő tüntetésen. Együtt sokkal jobb az is. :)

Edited by Houruck, Yesterday, 01:54 AM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#1443 00geri20

00geri20

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 282 posts
  • LocationHungary

Posted Yesterday, 05:02 AM

Benne vagyok :D Egyébként neked a munkahelyen van főnököd_ Csak mert egy kicsit furán néz ki az a controller ott.
"Wh1sp3rFr0m0th3rS1d3: 13 éves nem játszhat ilyen jól" (A 13 years old boy can't play well like this)
My MMR: ~2100 (2014/06/19)

#1444 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted Yesterday, 05:07 AM

View Post00geri20, on October 30 2014 - 05:02 AM, said:

Benne vagyok :D Egyébként neked a munkahelyen van főnököd_ Csak mert egy kicsit furán néz ki az a controller ott.
Mint minden magyar munkahelyen, nekem is több főnököm van, mint ahány kollégám az osztályomon. :)
Mindenesetre (beosztottammal közös) saját irodám van, befóliázott ablakkal. Nagyfőnökök pedig nem járnak a pórnép közé.

Ez is munkahelyemen készült:

Posted Image

Valamint hamarosan Artemis (Star Trek szerű csillaghajó híd szimulátor) partit is tartunk majd az egyik tárgyalóban. Munakhelyemen amúgy van csocsó, asztalitenisz, ingyenes bicikli, masszázs dolgozóknak és kéthetente termelői piac (többek közt).

Edited by Houruck, Yesterday, 05:13 AM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#1445 Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 947 posts
  • LocationHungary; Ózd City >>>----> „A sagittis Hungarorum libera nos, Domine!”

Posted Yesterday, 05:59 AM

Beszéljetek össze akkor kedves Budapesti klántársaim.
Én Ózdról csak áldásomat tudom adni, ha összeröffennétek egy kis tüntetésre Budapesten.
Közös fotókat persze majd ide kipostolni kötelező jelleggel :-)

Edited by Pocy, Yesterday, 06:01 AM.

Spoiler
Go to Photoshop HAWKEN Topic

#1446 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted Yesterday, 06:26 AM

View PostPocy, on October 30 2014 - 05:59 AM, said:

Beszéljetek össze akkor kedves Budapesti klántársaim.
Én Ózdról csak áldásomat tudom adni, ha összeröffennétek egy kis tüntetésre Budapesten.
Közös fotókat persze majd ide kipostolni kötelező jelleggel :-)
Ne csináld, nélküled nem lenne az igazi. Ózdról és Vácról is eljöhetnétek!

Edited by Houruck, Yesterday, 06:28 AM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#1447 00geri20

00geri20

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 282 posts
  • LocationHungary

Posted Yesterday, 10:22 AM

Vácról van még rajtam kívül valaki_ Ha nincs, és rám gondoltál, Houruck, akkor szerintem valamit félreértettél. Szerintem ez egy zseniális ötlet és el is tervezek menni :)
"Wh1sp3rFr0m0th3rS1d3: 13 éves nem játszhat ilyen jól" (A 13 years old boy can't play well like this)
My MMR: ~2100 (2014/06/19)

#1448 MrMoundy

MrMoundy

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 126 posts

Posted Yesterday, 10:33 AM

View PostHouruck, on October 30 2014 - 05:07 AM, said:

View Post00geri20, on October 30 2014 - 05:02 AM, said:

Benne vagyok :D Egyébként neked a munkahelyen van főnököd_ Csak mert egy kicsit furán néz ki az a controller ott.
Mint minden magyar munkahelyen, nekem is több főnököm van, mint ahány kollégám az osztályomon. :)
Mindenesetre (beosztottammal közös) saját irodám van, befóliázott ablakkal. Nagyfőnökök pedig nem járnak a pórnép közé.

Ez is munkahelyemen készült:

Posted Image

Valamint hamarosan Artemis (Star Trek szerű csillaghajó híd szimulátor) partit is tartunk majd az egyik tárgyalóban. Munakhelyemen amúgy van csocsó, asztalitenisz, ingyenes bicikli, masszázs dolgozóknak és kéthetente termelői piac (többek közt).
Mint egy jóllakott ötéves :DDD
LOL U MAD_

#1449 MrMoundy

MrMoundy

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 126 posts

Posted Yesterday, 10:39 AM

Na szerintetek milyen "eszközöket" kell vinni kötelező jellegel egy nagy kaliberű tüntetésre_ embert nem akarunk sújosan megsérteni (a politikus nem ember) szóval csak ésszel ötleteljetek ;)

Edited by MrMoundy, Yesterday, 10:39 AM.

LOL U MAD_

#1450 Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 947 posts
  • LocationHungary; Ózd City >>>----> „A sagittis Hungarorum libera nos, Domine!”

Posted Yesterday, 10:46 AM

Hurkatöltő
Kannásbor

Edited by Pocy, Yesterday, 10:46 AM.

Spoiler
Go to Photoshop HAWKEN Topic

#1451 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted Yesterday, 11:19 PM

View Post00geri20, on October 30 2014 - 10:22 AM, said:

Vácról van még rajtam kívül valaki_ Ha nincs, és rám gondoltál, Houruck, akkor szerintem valamit félreértettél. Szerintem ez egy zseniális ötlet és el is tervezek menni :)
Rád, de úgy értettem, hogy ha te is eljössz, akkor Pocy se jöjjön kifogásokkal! :)

HOPPÁ!
Most olvasom, hogy lehet mégsem kell tünteni. Mert bár Felséges Urunk konkrétan nem mondta ki, de úgy néz ki visszavonják a netadót.

Több cikket is elolvasva úgy vélem, hogy nem oldódott meg a probléma, csak elodázták. Ha valóban "nemzeti konzultációt" írnak ki januárra, a kérdéseket majd úgy teszik fel, hogy a többségében laikus nép még mindig megszavazhatja.

Edited by Houruck, Yesterday, 11:31 PM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#1452 kemotox

kemotox

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 133 posts
  • LocationHungary

Posted Yesterday, 11:42 PM

Na rendet rakok aztán baszatok én is egy szobatourást! :D

(Tüntetés... Sok durvább dolog miatt nem tüntettek az emberek, most meg mindenki megy a 100 ezer forintos telefonjával a 700ft-os cucc ellen tüntetni. Kicsit furi.)
Posted Image

#1453 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted Today, 01:55 AM

View Postkemotox, on October 30 2014 - 11:42 PM, said:

(Tüntetés... Sok durvább dolog miatt nem tüntettek az emberek, most meg mindenki megy a 100 ezer forintos telefonjával a 700ft-os cucc ellen tüntetni. Kicsit furi.)
Ez a kormány hozott már sok olyan döntést ami felhúzott, de elég kevés érintett közvetlenül. Sokaknál ez volt az utolsó csepp. Nekem ez elvi kérdés, mindegy mekkora az adó összege. Az internet egy globális erőforrás, ami sokkal többet jelent, mint azt ahogy a tisztelt törvényalkotók gondolják. Még Kínában sem gondoltak ekkora ökörségre, pedig ott aztán nagyon megszűrik mi mehet át a nagy tűzfalon. Dolgoztam internetszolgáltatónál és vezettem egy projektet, ami az ország elmaradott régióiban nyújtott ingyenes szolgáltatást rászorulóknak. Az ilyen településeken nincs még DSL sem, mert a telko cégnek nem éri meg kiépíteni az infrastruktúrát. Nincs más alternatíva, csak a mikró. Ezeknek a szolgáltatóknak pedig így is kicsi a haszna, az adó tönkre is vágná őket. Az IVSZ is meglepődött az adón (érdekes az a hír, hogy Telenor ötlete volt az adó, mondjuk a versenytársait megszivatná vele), mert ez szembemegy az eddigi infokommunikációs stratégiával és ellehetetlenít minden fejelsztést. Ha a szolgáltatók nem is vernék a felhasználókra (pedig megtennék, az ÁSZF többnyire csak őket védi, voltam a fasz mindkét oldalán), akkor is visszakatapultálná a szolgáltatás minőségét a 90-es évekbe. Hogy mondjak valami olyat is, amit te is megérzel: lehet, hogy tudsz majd a céges hálózaton torrentezni, amit nem te fizetsz ki, de nem lesz aki seedeljen. :)

Edited by Houruck, Today, 02:09 AM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#1454 00geri20

00geri20

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 282 posts
  • LocationHungary

Posted Today, 03:59 AM

Szerintem is utolsó csepp volt és a tüntetésre a 150Ft/GB-nál kezdődött a szervezkedés, gondolom én és ha már elkezdték, akkor teljes győzelmet akarnak. 700Ft/hó szerintem sem olyan sok, de mint mondtam, teljes győzelmet akarnak.
"Wh1sp3rFr0m0th3rS1d3: 13 éves nem játszhat ilyen jól" (A 13 years old boy can't play well like this)
My MMR: ~2100 (2014/06/19)

#1455 San99

San99

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • LocationHungary : Székesfehervár

Posted Today, 08:28 AM

View PostHouruck, on October 30 2014 - 05:07 AM, said:

View Post00geri20, on October 30 2014 - 05:02 AM, said:

Benne vagyok :D Egyébként neked a munkahelyen van főnököd_ Csak mert egy kicsit furán néz ki az a controller ott.
Mint minden magyar munkahelyen, nekem is több főnököm van, mint ahány kollégám az osztályomon. :)
Mindenesetre (beosztottammal közös) saját irodám van, befóliázott ablakkal. Nagyfőnökök pedig nem járnak a pórnép közé.

Ez is munkahelyemen készült:

Posted Image

Valamint hamarosan Artemis (Star Trek szerű csillaghajó híd szimulátor) partit is tartunk majd az egyik tárgyalóban. Munakhelyemen amúgy van csocsó, asztalitenisz, ingyenes bicikli, masszázs dolgozóknak és kéthetente termelői piac (többek közt).
hááát , az én meló helyemen van 2 szendvics sütő - 3 micro - 2 hűtő - 3 asztal és pár szék ...
Na meg napi pár 100 emberke aki nem 100 -as mindíg :)
Posted Image

#1456 Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 947 posts
  • LocationHungary; Ózd City >>>----> „A sagittis Hungarorum libera nos, Domine!”

Posted Today, 08:31 AM

Csak a betörők kedvéért.
Posted Image

Edited by Pocy, Today, 11:48 AM.

Spoiler
Go to Photoshop HAWKEN Topic

#1457 kemotox

kemotox

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 133 posts
  • LocationHungary

Posted Today, 09:30 AM

Remélem hogy kamu kép mert egyrészt sajnálnálak nagyon amiért ilyen szegény vagy (:D) másrészt meg a cigók szoktak ilyen képeket csinálni miután megjött a segíííly :D
Posted Image

#1458 Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 947 posts
  • LocationHungary; Ózd City >>>----> „A sagittis Hungarorum libera nos, Domine!”

Posted Today, 11:46 AM

Megjött az adóvisszatérítés németből. Megjött a segély.
B)

Edited by Pocy, Today, 11:48 AM.

Spoiler
Go to Photoshop HAWKEN Topic

#1459 San99

San99

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • LocationHungary : Székesfehervár

Posted Today, 12:59 PM

huuuuuhuuuuuuhhhhh:

Posted Image





Also tagged with one or more of these keywords: Clan, Community

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users