HAWKEN servers are up and our latest minor update is live!
Forgot Password_ SUPPORT REDEEM CODE

Jump to content


Hungarian Players - Magyar Játékosok


  • Please log in to reply
1133 replies to this topic

#1081 San99

San99

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • LocationHungary : Székesfehervár

Posted July 27 2014 - 12:28 AM

View PostDewri, on July 26 2014 - 02:21 AM, said:

View PostSan99, on July 25 2014 - 09:42 PM, said:

Sziasztok!
Elolvasva a kommenteket elég szépen taglaljátok mik a hibák , én 1 dolgot tennék még hozzá ami zavar:
a két fegyver egyszerre melegszik. Ha lösz az elsődlegessel a másik is ugyan úgy melegszik, holott nem használod. :(
Üdv.

Ez nyilván azért lehet, mert fém az egész robot és a hővezetés miatt átmelegszik a másik fegyver is... :lol:
Na ja , de akkor miért nem izzik az egész robot test _
:(
Posted Image

#1082 Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 947 posts
  • LocationHungary; Ózd City >>>----> „A sagittis Hungarorum libera nos, Domine!”

Posted July 27 2014 - 01:36 AM

Ad1

Közös a hűtőrendszer. Egy alumínium-lamellás hűtő, amire áramló hűtőfolyadékkal teli csövekkel van rákötve a fegyver. Az alumínium pedig nem izzik, csak a más fémekből készült fegyverek :-)

Ad2

Izzana az egész robot, csak a túlmelegedésvédelem lekapcsolja a fegyvereket időben, mielött túl sok hő gyűlne a cockpitbe. Ha nem így lenne, nagyon büdösek volnának a jól átsült pilóták :-)

(Illal-i receptek: Mech-pilóta angolosan, mézes-mustáros pácban)

Edited by Pocy, July 27 2014 - 01:43 AM.

Spoiler
Go to Photoshop HAWKEN Topic

#1083 00geri20

00geri20

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 282 posts
  • LocationHungary

Posted July 27 2014 - 01:42 AM

Fujj, ne is mond, akkor nem is enném meg őket, miután végeztem velük :P
"Wh1sp3rFr0m0th3rS1d3: 13 éves nem játszhat ilyen jól" (A 13 years old boy can't play well like this)
My MMR: ~2100 (2014/06/19)

#1084 Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 947 posts
  • LocationHungary; Ózd City >>>----> „A sagittis Hungarorum libera nos, Domine!”

Posted July 27 2014 - 05:00 AM

Vagy meg ez lenne utána:
Posted Image
Spoiler
Go to Photoshop HAWKEN Topic

#1085 San99

San99

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • LocationHungary : Székesfehervár

Posted July 28 2014 - 05:10 AM

View PostPocy, on July 27 2014 - 01:36 AM, said:

Ad1

Közös a hűtőrendszer. Egy alumínium-lamellás hűtő, amire áramló hűtőfolyadékkal teli csövekkel van rákötve a fegyver. Az alumínium pedig nem izzik, csak a más fémekből készült fegyverek :-)

Ad2

Izzana az egész robot, csak a túlmelegedésvédelem lekapcsolja a fegyvereket időben, mielött túl sok hő gyűlne a cockpitbe. Ha nem így lenne, nagyon büdösek volnának a jól átsült pilóták :-)

(Illal-i receptek: Mech-pilóta angolosan, mézes-mustáros pácban)
Köszönöm e tudományos, minden kétséget kizáró,multinacionális, hiper-super magyarázatot  :)
Posted Image

#1086 Dewri

Dewri

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 30 posts
  • LocationBudapest

Posted July 31 2014 - 10:39 AM

Ma többet nyertünk, mint vesztettünk,ritka az ilyen. A Technikusokkal voltak gondok, azok valami irgalmatlan gépek jó kezekben. Mondjuk érdekes, hogy nulla páncélzatuk ellenére simán bírják egyszerre 3 játékos folyamatos rakéta és vulcan tüzét, és el tudnak menekülni pedig alig élnek már...

Megfigyeltük, hogy vannak esetek, mikor az ellenfél egyszerűen alig sebződik, pedig rajta van végig a célkereszt, jelzi is a találatot, 2 rakéta is a képébe robban, mégis alig megy le az élete (és nem hologram az illető...). Ez bug__

A robotok fejlődnek valahogy szintlépéskor_ Tehát magasabb szintű robot erősebb, gyorsabb, ilyesmi_ Valahol mintha láttam volna valami kis grafikonos jelölést erre, de most nem rémlik hol...

#1087 Dewri

Dewri

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 30 posts
  • LocationBudapest

Posted July 31 2014 - 10:42 AM

Egyébként van a játékban valamilyen fejlesztői jelenlét_ Mert a főoldalon semmi változás nincs mióta rátaláltam a játékra, se új hírek, se fejlesztői infó, semmi... Nem túl biztató...

#1088 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted July 31 2014 - 10:47 AM

Két hónapja azt hajtogatják, hogy "dolgozunk valamin, de nem mondhatjuk el mi az". Annyit árultak el, hogy migrálnak, ami alatt remélem a borzalmas szervereket értik. Engem is frusztrál a kommunikáció hiánya (ezt nem nevezném annak). És az is, hogy közben nem javítanak hibákat, az új tartalom nem is érdekel (főleg ha azt nézzük, hogy az utóbbi időben nem volt színvonalas és több gondot okozott, mint ami hasznuk volt).

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#1089 00geri20

00geri20

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 282 posts
  • LocationHungary

Posted July 31 2014 - 08:30 PM

View PostDewri, on July 31 2014 - 10:39 AM, said:

Megfigyeltük, hogy vannak esetek, mikor az ellenfél egyszerűen alig sebződik, pedig rajta van végig a célkereszt, jelzi is a találatot, 2 rakéta is a képébe robban, mégis alig megy le az élete (és nem hologram az illető...). Ez bug__

Ilyet max. co-op TDM-ben tudnék elképzelni, vagy co-op bot destruction-ban, egyébként pedig nem bug. Lehet hogy elkapja a rakéták egy része, de nem az összes, ezért nem sebződik annyit, vagy folyamatosan lövöd, pár lövés félremegy, de a jelző lehet nem tűnik el olyan gyorsan, szóval azt mutatja, hogy egyfolytában eltalálod. Szerintem egyébként vagy olyan internal van bennük, pl. amíg nem öl meg valakit vagy nem kap 2 assist-ot, addig 15%-al kevesebbet sebződik (ha jól tudom, van ilyen, de nem nagyon ajánlom, félrevezeti az embert, 1v1 meccseken meg csalás szerintem) és a bruiser nevezetű mech-nek van egy képessége, aminek az aktiválása esetén kevesebbet sebződik pár mp-re.

View PostDewri, on July 31 2014 - 10:39 AM, said:

A robotok fejlődnek valahogy szintlépéskor_ Tehát magasabb szintű robot erősebb, gyorsabb, ilyesmi_ Valahol mintha láttam volna valami kis grafikonos jelölést erre, de most nem rémlik hol...

Nos, igen, de csak annyival, hogy más fegyverek is elérhetővé válnak rá, régebben a képességük is erősödött, de mostmár nem. A képek szerintem Pocy által mutatott rég képek, a tuning rendszert mutatják, meg az azelőttit.
"Wh1sp3rFr0m0th3rS1d3: 13 éves nem játszhat ilyen jól" (A 13 years old boy can't play well like this)
My MMR: ~2100 (2014/06/19)

#1090 ThalconKausar

ThalconKausar

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationHungary,Nyáregyháza

Posted August 01 2014 - 04:13 AM

View PostDewri, on July 31 2014 - 10:39 AM, said:

Ma többet nyertünk, mint vesztettünk,ritka az ilyen. A Technikusokkal voltak gondok, azok valami irgalmatlan gépek jó kezekben. Mondjuk érdekes, hogy nulla páncélzatuk ellenére simán bírják egyszerre 3 játékos folyamatos rakéta és vulcan tüzét, és el tudnak menekülni pedig alig élnek már...


Így már többször jártam én is (mi is) főleg úgy, hogy kb. 10% életereje maradhatott max. és három géppel üldöztük körbevettük lőttük már csak azért is halj meg alapon. Az életereje nem csökkent amikor megunta egyesével kilőtt mindenkit.

#1091 Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 947 posts
  • LocationHungary; Ózd City >>>----> „A sagittis Hungarorum libera nos, Domine!”

Posted August 01 2014 - 06:34 AM

Mi már videóztunk le csalót, Speedhack-et használt, Houruck meg is tette a szükséges lépéseket.
Spoiler
Go to Photoshop HAWKEN Topic

#1092 Dewri

Dewri

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 30 posts
  • LocationBudapest

Posted August 02 2014 - 12:07 PM

Na megint egy demotiváló... A robot fejlődésével kapjuk ugye a különféle elit elemeket, amik máshogy néznek ki. A végén mikor minden megvan, ad egy speckó festést is. Ez mind nagyon szép, mert amúgy minden ilyesmi igazi pénzbe kerül. Csakhogy a speckó festés nem látszik az elit elemeken!! Vissza kell pakolni az alapgépet, ha a festést akarjuk látni. Ezt miért így__ :o

Kérdés a veteránoktól: a statban a gépeknél van egy overall pontosság. Az nálatok mennyi a kedvenc mechnél_ Nekem nagyon sovány, 25% környéke. A tow rakéta külön a legjobb, 50%... Igyekszem javítani, már le is szereltem a vulcant, visszaraktam a submachine ágyút a cél érdekében, nekem valahogy nem jött be a vulcan, pedig darálós, de nem tudom rendesen a célon tartani...

#1093 Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 947 posts
  • LocationHungary; Ózd City >>>----> „A sagittis Hungarorum libera nos, Domine!”

Posted August 02 2014 - 11:05 PM

Nem értelek. Olyan mint ha azt mondanád, hogy veszek egy kocsit speckó gyöngyház színben, de a szomszédtól kapott barna zománcfestéket, nem fog rá az istenért sem.

Az elit kaszni gyakorlatilag egy festés.

Nem számít annyira, mer a tow rocket is elég ha felrobbantom mellette, és a graned launcher lövedéket is mellette robbantom.
Nem feltétlen kell betalálni ahhoz, hogy hatékony légy, az ilyen területi sebzést okozó cuccokkal. Ja és a detonátoraimat is rendszerint a levegőben felrobbantom amikor közel van az áldozathoz. Ha mindig arra várnék, hogy telibetaláljam, akkor az régen rosz lenne...
Merthát ahol én tolom, ott nemigazán állnak mozdulatlan egyhelyben.

Edited by Pocy, August 03 2014 - 12:05 AM.

Spoiler
Go to Photoshop HAWKEN Topic

#1094 00geri20

00geri20

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 282 posts
  • LocationHungary

Posted August 03 2014 - 02:53 AM

Én azért a K/D arányomat nézem (többiek nem nagyon, szerencsére, higgyétek el, jobb nektek) de a pontosság az már nem érdekel. Szerintem nem kéne fegyvert váltani, csak azért, mert a másikkal pontosabb vagy de rosszabb :)
"Wh1sp3rFr0m0th3rS1d3: 13 éves nem játszhat ilyen jól" (A 13 years old boy can't play well like this)
My MMR: ~2100 (2014/06/19)

#1095 Dewri

Dewri

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 30 posts
  • LocationBudapest

Posted August 03 2014 - 03:30 AM

View Post00geri20, on August 03 2014 - 02:53 AM, said:

Én azért a K/D arányomat nézem (többiek nem nagyon, szerencsére, higgyétek el, jobb nektek) de a pontosság az már nem érdekel. Szerintem nem kéne fegyvert váltani, csak azért, mert a másikkal pontosabb vagy de rosszabb :)

Pont azért váltottam, mert a vulcannal nem tudok annyi ellenfelet leszedni, mint az SMC-vel. Amúgy ha pontosan lövök, nem lehetek rosszabb, hiszen attól van a kill, ha eltalálom a célt...

#1096 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted August 03 2014 - 04:35 AM

SMC majdnem minden téren jobb, mint a Vulcan. Utóbbi csak bizonyos szituációkban nagyon hasznos, de akkor úgy eszi át magát a páncélon, mint forró kés a vajon (főleg ha megtoldod a Berserker képességével).

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#1097 00geri20

00geri20

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 282 posts
  • LocationHungary

Posted August 03 2014 - 06:35 AM

Houruck, egyébként honnan van ez a "nobody" _ A "Final Siege Boss" nem volt elég jó_ :D
"Wh1sp3rFr0m0th3rS1d3: 13 éves nem játszhat ilyen jól" (A 13 years old boy can't play well like this)
My MMR: ~2100 (2014/06/19)

#1098 Dewri

Dewri

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 30 posts
  • LocationBudapest

Posted August 03 2014 - 06:40 AM

View PostHouruck, on August 03 2014 - 04:35 AM, said:

SMC majdnem minden téren jobb, mint a Vulcan. Utóbbi csak bizonyos szituációkban nagyon hasznos, de akkor úgy eszi át magát a páncélon, mint forró kés a vajon (főleg ha megtoldod a Berserker képességével).

Igen, már észrevettem a Berserkereket, a Technikus mellett a másik "kedvenc" ellenfél...

#1099 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted August 03 2014 - 07:13 AM

View Post00geri20, on August 03 2014 - 06:35 AM, said:

Houruck, egyébként honnan van ez a "nobody" _ A "Final Siege Boss" nem volt elég jó_ :D
Tiltaltakozásul "kértem" (és nem ment át nekik a szarkazmusom), amiért a korábbi elveikkel ellentétben (miszerint aktív és alkotó tagja kell legyél a közösségnek, hogy kiérdemeld) az egyik fejlesztő ismert csalóknak és trolloknak is adományozott, utólag arra hivatkozva, hogy nem tudta mik az elvárások. Nem is kérem, hogy változtassák meg, mert szerintem jól jellemzi, hogy miként állnak a dologhoz és mit is gondolnak rólam.

Edited by Houruck, August 03 2014 - 08:40 AM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#1100 San99

San99

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • LocationHungary : Székesfehervár

Posted August 03 2014 - 09:17 AM

View PostHouruck, on August 03 2014 - 07:13 AM, said:

View Post00geri20, on August 03 2014 - 06:35 AM, said:

Houruck, egyébként honnan van ez a "nobody" _ A "Final Siege Boss" nem volt elég jó_ :D
Tiltaltakozásul "kértem" (és nem ment át nekik a szarkazmusom), amiért a korábbi elveikkel ellentétben (miszerint aktív és alkotó tagja kell legyél a közösségnek, hogy kiérdemeld) az egyik fejlesztő ismert csalóknak és trolloknak is adományozott, utólag arra hivatkozva, hogy nem tudta mik az elvárások. Nem is kérem, hogy változtassák meg, mert szerintem jól jellemzi, hogy miként állnak a dologhoz és mit is gondolnak rólam.

:(
Posted Image




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users