HAWKEN servers are up and our latest minor update is live!
Forgot Password_ SUPPORT REDEEM CODE

Jump to content


Hungarian Players - Magyar Játékosok


  • Please log in to reply
1133 replies to this topic

#21 cungi

cungi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 posts
  • LocationHUNGARY

Posted January 30 2013 - 07:32 AM

mizu_ gémel valaki__

#22 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted January 30 2013 - 11:46 AM

View PostSabzihun, on January 20 2013 - 04:06 PM, said:

Hali! Itt vagyok én is. Mi az eljárás, mindenkit aki írt addoljak_ Vagy van valami kollektíva, amibe lehetne csatlakozni valahol_
Engem nyugodtan felvehetsz. Találkoztam játékban magyarokkal, akik egyáltalán nem aktívak a fórumon.

View Postcungi, on January 30 2013 - 07:32 AM, said:

mizu_ gémel valaki__
Én ma sajnos nem, mert késő estig dolgozom.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#23 Manyesz

Manyesz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted February 05 2013 - 01:29 AM

cső én is vagyok egy pár napja, a havert is próbálom befűzni :D

#24 Pesoa414

Pesoa414

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted February 12 2013 - 10:56 AM

Estét él még a magyar csoport _ mert csatlakoznék.

#25 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted February 13 2013 - 05:54 AM

Szétszóródtunk Illal világán is, mint a Földön. Klánunkban is csak 2 aktív tag van engem is beleértve. :-]
Igaz én is hanyagolom egyelőre hawken.hu tartalmat, de nem érzem, hogy lenne rá kereslet.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#26 TaurenHUN

TaurenHUN

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted February 14 2013 - 02:21 PM

Sziasztok, én nem szeretnék csatlakozni sehova, mert csak játszok egymagam, de azért magyarokkal szívesen játszanék, vagy valami.
De inkább segítséget kérnék tőletek, bár remélem valaki csak olvasni fogja!
A kérdésem az lenne, hogyan működik ez a fejlődés dolog_ Minden egyes robotnál, ha megveszem 6000 cuccért, akkor külön kell ráfejleszteni a cuccokat, rá venni a fegyókat, tallentelni az offensive, deffensive, és a support ágakra_
Egyelőre az alap Mechám van, plusz kipróbáltam két test driveres robotot, egy heavy-t, és egy light-ot. Lassan jön a pénz, így okosan akarom felhasználni, érdemes-e, vennem még egy robotot, vagy jó az alap is_ Na meg az alapnál a legtöbb cucc ingyen van, gondolom ha veszek egyett, akkor gondolom nem. (Gondolok itt az EMP növelőre, meg a másikra, ami képes lehűteni a fegyvereidet, akkor offensive, és defensive cuccokra, és stb., és stb.) Mert ugye az alap Mechának az emp növelője, meg a lehűtő vacka ingyenes, úgy mint a kis személyi pajzs, a többi az cuccba kerül. De egy másik mechának is ingyene ezek az alap dolgok, és a többi cuccba kerül, vagy nála még a fegyverlehűtő, és a személyipajzs sincs ingyen_ Csak mert ha csupaszon fog maradni a robotom, és legalább az alap dolgokat nem fogom tudni rápakolni, akkor inkább az alap mechának veszek fegyvereket, és más extra cuccost.
Remélem tud valaki infókat adni, és segítséget is ez ügyben! Előre is megköszönném!
Üdvözlettel: TaurenHUN, Diósdról! :D

#27 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted February 15 2013 - 02:51 AM

View PostTaurenHUN, on February 14 2013 - 02:21 PM, said:

Sziasztok, én nem szeretnék csatlakozni sehova, mert csak játszok egymagam, de azért magyarokkal szívesen játszanék, vagy valami.
De inkább segítséget kérnék tőletek, bár remélem valaki csak olvasni fogja!
Nem erőszak a disznótor. Szívesen segítek mindenkinek. :)

View PostTaurenHUN, on February 14 2013 - 02:21 PM, said:

A kérdésem az lenne, hogyan működik ez a fejlődés dolog_ Minden egyes robotnál, ha megveszem 6000 cuccért, akkor külön kell ráfejleszteni a cuccokat, rá venni a fegyókat, tallentelni az offensive, deffensive, és a support ágakra_
Az új gépeket meg kell venned, de alapból van 2 fegyvere. Egy elsődleges és egy másodlagos. Aztán fejlődés során (4. vagy 7. szint környékén) ingyen elérhetővé válik egy alternatív elsődleges fegyver is. A harmadik elsődleges az ún. presztízs fegyver. Ezt már meg kell vásárolnod (4k HP körül van az ára).

View PostTaurenHUN, on February 14 2013 - 02:21 PM, said:

Egyelőre az alap Mechám van, plusz kipróbáltam két test driveres robotot, egy heavy-t, és egy light-ot. Lassan jön a pénz, így okosan akarom felhasználni, érdemes-e, vennem még egy robotot, vagy jó az alap is_
Egyelőre fejleszd az alap gépedet, én is azt húztam fel 25 szintig, pedig Alpha óta játszom és ismertem a többi gépet is.

View PostTaurenHUN, on February 14 2013 - 02:21 PM, said:

Na meg az alapnál a legtöbb cucc ingyen van, gondolom ha veszek egyett, akkor gondolom nem. (Gondolok itt az EMP növelőre, meg a másikra, ami képes lehűteni a fegyvereidet, akkor offensive, és defensive cuccokra, és stb., és stb.) Mert ugye az alap Mechának az emp növelője, meg a lehűtő vacka ingyenes, úgy mint a kis személyi pajzs, a többi az cuccba kerül. De egy másik mechának is ingyene ezek az alap dolgok, és a többi cuccba kerül, vagy nála még a fegyverlehűtő, és a személyipajzs sincs ingyen_ Csak mert ha csupaszon fog maradni a robotom, és legalább az alap dolgokat nem fogom tudni rápakolni, akkor inkább az alap mechának veszek fegyvereket, és más extra cuccost.
EMP növelő_ Countermeasue-re gondolsz_ Az nem növeli a hatását, hanem épp ellenkezőleg. Ha eltalálnak vele és ez aktiválva van, akkor rögtön visszakapcsolsz. Az alap CR-T gép fegyver hűtése képesség, ami minden gépnek egyedi. Például az Infliltrator álcázza magát (nem teljesen láthatatlan lesz, de radarról lekerül), a Berserker több sebzést okot, stb. A tárgyak, mint a pajzs megint más kategóriába esnek. Ezek közül egy defenzív mindig ingyen jár a géphez (pl hordozható szkenner - azaz radar - a Scout esetében) de pénzért tudod lecserélni vagy offenzív kiegészítőt venni.

Edited by Houruck, February 15 2013 - 05:32 AM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#28 TaurenHUN

TaurenHUN

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted February 15 2013 - 05:34 AM

Akkor egy-két dolgot nagyon félre fordítottam. Köszönöm a segítséget! Nagyon sokat tudtam meg. Amúgy regisztráltam az oldalatokra, csak valami visszajelzést kell várnom. :)

Most már okosabb lettem, már csak egy valami érdekel, hogy a másodlagos fegyókból mindig csak egy van_ Mert van ugye 4 light, 3 medium (az alappal együtt 4), és 3 heavy mecha! Hát a heavyket biztos nem fogom megvenni, és játszani, valahogy a World of Tanks óta nem szeretem a nagy lomha dolgokat, talán a light-ok nagyon tetszenek, de én a Bruisert néztem ki magamnak. Ugyanis ha jól fordítottam, a Hellfire rakétái követő rakéták, és nekem azok kellenek! :D
Visszatérve amit mondani szeretnék, hogy ha jól látom a másodlagos fegyókat nem lehet kicserélni, csak az elsődlegeseket, és az elsődlegesekből általában 3 választék van, ugye az alap, az ingyenes, és amit megvenni kell!
Na csak jól akarok választani, mert nálam is van egy bizonyos stratégia amit szeretek, és nekem ez a követőrakéta dolog nagyon tetszik! Persze megfogadom tanácsodat, és az alapot fejlesztem, de amúgy a Bruisert néztem ki magamnak. Az amúgy milyen mecha, ha persze kipróbáltad azt! Persze ha más is kipróbálta, azoknak is szívesen fogadom tanácsát! :)
Snipereskedni nem szeretek, gránátvetővel nem tudok bánni a játékban, ezért nekem a Grenadier heavy végkép nem jött be! Bár a másik kettőről nem tudok mit mondani, a light-nál tetszik a gyorsaság, de ott nincs követő rakétája semelyik light-nak! Sharpshoter a light sniperes, ha jól tudom emiatt ő is kiesik! Bár még elválik a dolog, de egyelőre a Bruiser ami nagyon tetszik.

#29 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted February 16 2013 - 02:05 AM

A másodlagos fegyvert valóban nem lehet lecserélni. A hellfire követő rakéta, de nem annyira egyszerű vele játszani, mint elsőre hiszed. Pedig az előző patchben sokat erősítettek rajta (javítottak bemérési hibát, hamarabb hagyják el a fegyvert a rakéták és nagyon megnövelték a sebzést). Még most is könnyű kikerülni őket, főleg, mert minden Rocketeer és Bruiser pilóta görcsösen ragaszkodik, hogy bemérjen előtte és ezzel rengeteg időt kapsz, hogy fedezékbe vonulj. Mindet kipróbáltam már. :)
Mindkettőnél fennáll az a probléma is, hogy az alap elsődleges fegyver nem épp a legjobb. A Rocketeer rakétái ugyan célkövetőek, de alig sebeznek, a Bruiser Vulcanja pedig csak nagyon közelre hatásos (nem a legideálisabb kiegészítő a másodlagoshoz) és hamar melegszik.

Sharpshooter (B osztály, tehát közepes - én sokat adtam a védelmi fára és javításra, így gyakorlatilag egy tank) és Reaper (A osztály, kicsit mozgékony és közép távra hatásos), a két mesterlövész isztonyat erős lett, de sokan rosszul játszanak vele és egy magad helyről campelnek. Én szeretek velük folyamatosan mozgásban lenni vagy akár közelharcba bocsátkozni. A Grenadier (krumplistészta, hehe) pedig még mindig túl erős, rühellem őket. :) Az alap elsődleges fegyvere elég sokat sebez, és szinte sosem melegszik túl, ezért egy kancsal is képes vele előbb-utóbb eltalálni. A legrosszabb viszont a "stunlock", azaz a robbanás lecövekeli a célpontot, akkor is ha az épp oldalazott vagy száguldozott előre. Ilyenkor általában követi a következő gránát vagy más rakétája és annyi szerencsétlennek.

Szerk.: Nem akartalak lebeszélni semmiről. Engem többször is megpróbáltak Bruiserről, de most én is azt fejlesztem. Elég szívás. :D

Edited by Houruck, February 16 2013 - 02:06 AM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#30 TaurenHUN

TaurenHUN

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted February 17 2013 - 06:06 AM

Oké, fogadom tanácsaid!

Akkor egyelőre maradok az alapnál mindenképp!
Arra is gondoltam, hogy az alap úgy is medium osztályos, lehet, hogy akkor nézek magamnak valami lightot, meg majd egy heavy-t is, hogy mind három meg legyen. Light-ból, és Heavy-ből melyike ajánlanád olyan szempontból, hogy mobilabb, magyarul hogy nem muszáj a legerősebbnek lennie, de távolra, meg közelre is jó legyen. A fegyverzete is bármilyen lehet.
Bár az a hosszú sniper puska tényleg erős_ Mert ugye azt a light-ot kinéztem magamnak, aminek van snipere! :) Azt hívják, ha jól tudom, Sharpshooternek, vagy nem_ :D Mindegy, annyit tudok, hogy light mecha! :D

#31 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted February 17 2013 - 08:01 AM

Jelenleg A osztály dominál a játékban, mert a legfontosabb a gyorsaság (és ezzel arra is tanácsot adtam mit fejlessz). Első A osztályú gépnek ideális a Berserker, mert ugyanaz a kiosztása, mint kezdő CR-T gépé, csak gyorsabb és erősebb (a képessége miatt), no meg persze törékenyebb. Én sokszor most is ezzel játszom, mert szeretem a pörgős meccseket.

A Sharpshooter (B - közepes) képességét használva és mindkettő fegyverét egyszerre elsütve szinte kivégez egy A osztályút (majdnem 500-at sebez)! A Reaer (A - kicsi) pedig középtávon halálos, mert kicsit félrehordanak a fegyverei, de jó a tűzgyorsasága és másodpercek alatt ledarálsz vele zoomolva egy C osztályút is.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#32 gergelydozsa12

gergelydozsa12

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted March 01 2013 - 12:42 AM

csatlakoznék

#33 Orca6

Orca6

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted March 14 2013 - 01:41 AM

Sziasztok én is csatlakoznék a csapathoz, bár inkább hétvégenként tudok csak fent lenni.

#34 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted March 14 2013 - 02:26 AM

HAWKEN hivatalosan is képviselteti majd magát tavaszi PlayIT fesztiválon!
Április 13. Millenáris park, B csarnok
http://playit.hu/

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#35 kucserak

kucserak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted March 16 2013 - 05:47 AM

Sziasztok valaki eltudná mondani hogyan kell csapatot csinálni_

#36 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted March 16 2013 - 05:50 AM

Jelenleg sajnos sehogy. Nincs implementált csapat vagy klán rendszer, csak barát lista (de az sem működik mindig :D).

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#37 KUCSO

KUCSO

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted March 19 2013 - 06:45 AM

Csé én most telepítem épen szóval nemsoká már én is a soraitok közt leszek.

#38 DUBA007

DUBA007

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted March 26 2013 - 09:28 AM

SZIASZTOK CSATLAKOZNÉK A CSAPATHOZ,DE NEM TUDOM HOGYAN KELL!!!!

#39 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted March 26 2013 - 11:01 AM

Már meg is tetted azzal, hogy regisztráltál.
A barátlistán kívül jelenleg nincs más lehetőség arra, hogy ismerőseiddel együtt játsszál. Még nincsenek teljesen kész a csoport, klán és dedikált szerver funkciók.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#40 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted March 26 2013 - 02:32 PM

HAWKEN hivatalosan, és a HAWKEN.HU rajongói oldal által is képviselteti magát a PlayITrendezvényen! Lesz 8 gép, amin játszani lehet, Laila cosplay, csinos hosztessz lányok, rengeteg ajándék és egy nagy meglepetés.

Posted Image


Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users