HAWKEN servers are up and our latest minor update is live!
Forgot Password_ SUPPORT REDEEM CODE

Jump to content


Hungarian Players - Magyar Játékosok


  • Please log in to reply
1133 replies to this topic

#61 Laki26hun

Laki26hun

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted May 10 2013 - 05:56 AM

Olvasom honlapot és pontosan hol is kell ezt a mechet megtervezni_
Ezt írták : A megmérettetés nem bonyolult: Nem kell más tenned, mint regisztrálnod a www.playhawken.com oldalon, ott megtervezned mechedet, majd elküldeni a róla készült képet a GameStar számára (nyeremenyjatek@gamestar.hu). Figyelj arra, hogy nevet is adj neki, amikor végeztél a tervezéssel!

#62 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted May 10 2013 - 09:02 AM

View PostLaki26hun, on May 10 2013 - 05:56 AM, said:

Olvasom honlapot és pontosan hol is kell ezt a mechet megtervezni_
Ezt írták : A megmérettetés nem bonyolult: Nem kell más tenned, mint regisztrálnod a www.playhawken.com oldalon, ott megtervezned mechedet, majd elküldeni a róla készült képet a GameStar számára (nyeremenyjatek@gamestar.hu). Figyelj arra, hogy nevet is adj neki, amikor végeztél a tervezéssel!
Ennek a versenynek már rég vége.
Ha szeretnél még Logitech cuccokat és Genesis képregényt nyerni, akkor figyeld a hawken.hu szervezésében hamarosan megrendezésre kerülő LAN-parti versenyünket.

Edited by Houruck, May 10 2013 - 09:06 AM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#63 Laki26hun

Laki26hun

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted May 10 2013 - 09:00 PM

Meg is van a kedvenc Mech-em :)  Reaper

18/5/11 ez volt a pontozásom :) Igaz kicsit troll modon játszok vele mert megfigyelem a harcot és ha a team társam leviszi az ellenfél életét akkor én csak messziről one-shoot :) de héééé..! Aki mer az nyer. Imádom ezt a game-t :))))

#64 ThalconKausar

ThalconKausar

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationHungary,Nyáregyháza

Posted May 11 2013 - 06:46 AM

Üdv!

Mi az a ping érték amivel még megéri játszani (nekem 350-400 vagy e felett van {upc 29 -es körzet :((( }) és amikor a többieknek 200 alatt van semmit nem érek el konkrétan szinte a lövés előtt elugrik kis túlzással. Hasonló sebességnél jó eredményeim vannak de ha ez van csak bábu vagyok a pályán. Második kérdés a Hungarian hawken hub black steel brotherhood-nak külön szervere van-e és hogyan lehet csatlakozni hozzájuk (figyelembe véve az előzőleg leírtakakat . Kedvenc gépek alap, reaper,sharpshhoter).

Minden választ előre is köszönök.

#65 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted May 11 2013 - 09:05 AM

View PostLaki26hun, on May 10 2013 - 09:00 PM, said:

Meg is van a kedvenc Mech-em :)  Reaper

18/5/11 ez volt a pontozásom :) Igaz kicsit troll modon játszok vele mert megfigyelem a harcot és ha a team társam leviszi az ellenfél életét akkor én csak messziről one-shoot :) de héééé..! Aki mer az nyer. Imádom ezt a game-t :))))
Pedig a reaper nem nagyon nagy távolságokra való, mert pontatlan és az elsődleges fegyvereit (a 25 szinten elérhető presztizs slug kivételével) folyamatosan célon kell tartani a másodlagos pedig közel  sem sebez akkorát mint a nagy testvére (Sabot a Sharpshooteren).

View PostThalconKausar, on May 11 2013 - 06:46 AM, said:

Üdv!

Mi az a ping érték amivel még megéri játszani (nekem 350-400 vagy e felett van {upc 29 -es körzet :((( }) és amikor a többieknek 200 alatt van semmit nem érek el konkrétan szinte a lövés előtt elugrik kis túlzással. Hasonló sebességnél jó eredményeim vannak de ha ez van csak bábu vagyok a pályán. Második kérdés a Hungarian hawken hub black steel brotherhood-nak külön szervere van-e és hogyan lehet csatlakozni hozzájuk (figyelembe véve az előzőleg leírtakakat . Kedvenc gépek alap, reaper,sharpshhoter).

Minden választ előre is köszönök.
Ezek az értékek borzalmasak. :(
Nekem általában 50-90. Amikor 200-300 a pingem (tengeren túli szervereken) az már szinte játszhatatlan. Biztosan beállítottad a szerver keresőben az UK régiót_ Elképzelhető, hogy te is US szervereken játszottál, és innen a hihetetlenül magas ping.

Jelenleg még nincs mindennki számára elérhetően implementálva a dedikált szerver funkció, de rendezvényekre szoktunk kapni a fejelsztőktől.

Edited by Houruck, May 11 2013 - 09:07 AM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#66 ThalconKausar

ThalconKausar

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationHungary,Nyáregyháza

Posted May 11 2013 - 10:15 AM

Üdv!

Nem akarom az idődet rabolni de ha van egy kicsi menj rá az UPC 29-es körzet internet ellátottságára és szerintem mindent megértesz (külön fül ) Amúgy Nyáregyházi vagyok bár gondolom ez nem sokat mond neked ( keményen  pest megye).

#67 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted May 11 2013 - 12:20 PM

Ismerem Nyáregyházát, volt két osztálytársam onnan középiskolában. Láttam, hogy írtad a körzetedet és sejtem, hogy milyen sávszélességű és minőségű Internet kapcsolatot kapsz, de azért gondoltam rákérdezek a szerver régióra, mert patch után én is elfelejtettem átállítani (minden visszaállt alapértelmezettre) és én is US szerveren játszottam.

UPC csak DSL szolgáltatást ad_ Igazából nem nagyon érdemes szolgáltatót váltani sem (már ha van más is aki szolgáltat ott), mert ugyanazon az infrastruktúrán szolgáltatnának, csak más logó lenne a számládon. :(
Dolgoztam Internet szolgáltatónál, tudom milyen a helyzet.

Edited by Houruck, May 11 2013 - 12:23 PM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#68 ThalconKausar

ThalconKausar

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationHungary,Nyáregyháza

Posted May 11 2013 - 01:02 PM

Üdv!

Ha megtudnád mondani hol jártál középsuliba szerintem nem lenne baj (lehet elsétáltunk egymás melllet ).
Amúgy alternatív net csak wifi a viztoronyról akkor jó ha teljes a rálátás ( nem tudom melyik cég szervezi). Legnagyobb baj amit amúgy is tudsz ha dolgoztál "internet szolgáltatonál" (ez nem bántás) itt nincs optikai rendszer. Ha jól tudom ez sima réz kábel ezt nem akarják kicserélni ezért ilyen drága a sima upc 29-es körzet . (ha nem hiszed nézz utána). {Ha bárhol valótlant vagy hűlyeséget írtam kérem kiíigazítani}...

#69 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted May 11 2013 - 01:47 PM

Rákerestem és láttam az árakat. Nem UPC-nél vagy más nagy szolgáltatónál dolgoztam. :)
Nekünk is volt egy kültéri WiFi szolgáltatásunk, de nem non-profit, hanem szociális alapon. Én nem jártam még Nyáregyházán, de két osztálytársam is volt Verebély László Szakközépiskolában (Budapesten), akik onnan jártak be.

Edited by Houruck, May 11 2013 - 01:47 PM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#70 ThalconKausar

ThalconKausar

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationHungary,Nyáregyháza

Posted May 11 2013 - 02:04 PM

Hali!

Egyszer azért megérné lejönni nyáregyházára bár nem tudom hol laksz!
Azt hiszem nem túl messze____ (melyik cégnél dolgozol Ez a troll jel helye mert hirtelen nem találtam metg a menüben)

#71 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted May 11 2013 - 02:36 PM

Már nem internet szolgáltatónál dolgozom, hanem egy bankban vagyok rendszergazda és a saját vállalkozásomat egyengetem. Avatarom alatt megtalálod kiírva a lakhelyemet. :)

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#72 amaama

amaama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 posts
  • LocationSerbia

Posted May 12 2013 - 01:48 PM

Üdv!

Szeretném kérni, ha valakinek van egy kódja World of Tanks és nem kell, hogy adja meg nekem.
köszönöm
WORLD of TANKS

#73 Benedar

Benedar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 posts
  • LocationHungary, Budapest

Posted May 14 2013 - 03:08 AM

Sziasztok, szeretnék írni magyarul egy tippek & trükkök, játékmód stratégiai tanácsadót, de nem tudom hová írjam. Alkalmasnak tartjátok ezt a magyar fórumot erre_ Van egyáltalán létjogosultsága ilyesminek_ Hátha több angolul nem nagyon tudó magyar játszana.

#74 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted May 14 2013 - 03:17 AM

View PostBenedar, on May 14 2013 - 03:08 AM, said:

Sziasztok, szeretnék írni magyarul egy tippek & trükkök, játékmód stratégiai tanácsadót, de nem tudom hová írjam. Alkalmasnak tartjátok ezt a magyar fórumot erre_ Van egyáltalán létjogosultsága ilyesminek_ Hátha több angolul nem nagyon tudó magyar játszana.
Mindenképpen! Ha jól sikerül, kiteszem a hawken.hu oldalra is.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#75 Benedar

Benedar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 posts
  • LocationHungary, Budapest

Posted May 14 2013 - 03:41 AM

Remek, épp kérdezni akartam ezt tőled. El is kezdem ma írni akkor, aztán majd egyeztetünk.

#76 ThalconKausar

ThalconKausar

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationHungary,Nyáregyháza

Posted May 14 2013 - 10:36 AM

Üdv!

Szeretnék egy kérdést feltenni.
Ha újra telepítem a gépet és felrakom a hawkwent akkor a szerver megtart mindent amit addig elértem vagy nem.
Van-e valami safe mappa külön vagy elég a felhasználó nevet és a jelszót bepötyögni és go.
Köszönöm a válaszokat.

Edited by ThalconKausar, May 14 2013 - 10:37 AM.


#77 pajnacsosz

pajnacsosz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted May 14 2013 - 11:13 AM

Sziasztok!
En is beleszerettem a jatekba. Elegge rendszertelenul jatszom, de ha van olyan szerver ahol surun fordulnak meg magyarok, szivesen felmennek oda is egy kis lovoldere! Es vegre van egy magyar forum! :)

#78 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted May 14 2013 - 12:29 PM

View PostThalconKausar, on May 14 2013 - 10:36 AM, said:

Üdv!

Szeretnék egy kérdést feltenni.
Ha újra telepítem a gépet és felrakom a hawkwent akkor a szerver megtart mindent amit addig elértem vagy nem.
Van-e valami safe mappa külön vagy elég a felhasználó nevet és a jelszót bepötyögni és go.
Köszönöm a válaszokat.
Az eredményeid, gépeid, pontjaid mind a szervereken tárolt fiókodban vannak, szóval ezek nem vesznek el, ha újratelepíted a gépedet. A kliens beállítások (fov, felbontás) viszont még patch letöltésekor is eltűnnek a gépedről. :D

View Postpajnacsosz, on May 14 2013 - 11:13 AM, said:

Sziasztok!
En is beleszerettem a jatekba. Elegge rendszertelenul jatszom, de ha van olyan szerver ahol surun fordulnak meg magyarok, szivesen felmennek oda is egy kis lovoldere! Es vegre van egy magyar forum! :)
Elég nehéz lenne állandóan ugyanazon a szerveren lógni. Nincsenek szerver nevek és MMR szintedtől is függ mihez tudsz csatlakozni. Mostanság vagy tele van egy szerver, vagy teljesen üres. Mi általában egy üreset lepünk el klántársaimmal és várjuk, hogy mások is jöjjenek.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#79 ThalconKausar

ThalconKausar

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationHungary,Nyáregyháza

Posted May 14 2013 - 01:02 PM

Üdv!
Az eredményeid, gépeid, pontjaid mind a szervereken tárolt fiókodban vannak, szóval ezek nem vesznek el, ha újratelepíted a gépedet. A kliens beállítások (fov, felbontás) viszont még patch letöltésekor is eltűnnek a gépedről. :D
Amúgy  sajna még uk-ba visszállítva is 220-as minimum pingem volt vasárnam. Nem én vagyok az egyetlen sőt sok rossz pinges névvel találkozok us szerveren akik el vannak veszve sőt töbször meghívtak ezekről a szerverkről máshova egy jó teljesítmény után, mert az uk szerverek szinte mindig telítettek (akik meg ott játszanak medium advancadbe hááát jó csapat nélkül sok esély nincs tdm- be). Beginner pálya  talán 1 volt.

Off" Multkor kicsit   "fáradt voltam köszönöm a türelmedet"  (bár budapest még mindig egy tág terület). Kicsit zagyva de egyenlőre ennyi. Remélem akinek szántam az megérti.

Viszlát (talán folyt. köv.)

Edited by ThalconKausar, May 14 2013 - 01:03 PM.


#80 Benedar

Benedar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 posts
  • LocationHungary, Budapest

Posted June 03 2013 - 06:51 AM

View Postpajnacsosz, on May 14 2013 - 11:13 AM, said:

Sziasztok!
En is beleszerettem a jatekba. Elegge rendszertelenul jatszom, de ha van olyan szerver ahol surun fordulnak meg magyarok, szivesen felmennek oda is egy kis lovoldere! Es vegre van egy magyar forum! :)

Tök jó lenne, ha játék közben automatikusan lehetne informálódni valahogy a másik nemzetiségéről, mert sokszor előfordul, hogy sok magyar van a szervereken, csak mind olyan névvel, amiből nem szűrhető le, hogy magyarok (lásd én :) ). Olyan is volt, hogy majdnem mindenki magyar volt, de ez csak akkor derült ki, mikor a chat felületen beírtam egy magyar mondatot :)
Szóval jó lenne, ha a játékos profilnál, vagy a név mögött automatikusan megjelenne egy jelzés, hogy HUN, vagy egy zászló, vagy valami, nemtom ki lehet-e lobbizni. Houruck, neked van rálátásod a dolgokra, nem tudsz erre valami megoldást_

Persze nem egy kínzó probléma, de szerintem jót tenne a játéknak.

U.I.: A magyar guide-ba még nem kezdtem bele, mert csak a TDM módot volt alkalmam kitapasztalni, a többi játékmód valamiért hajlamos lagolni nálam, a Siege annyira, hogy eddig 1 percet játszottam rajta :/




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users