HAWKEN servers are up and our latest minor update is live!
Forgot Password_ SUPPORT REDEEM CODE

Jump to content


Hungarian Players - Magyar Játékosok


  • Please log in to reply
1133 replies to this topic

#81 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted June 04 2013 - 04:44 AM

Sajnos jelenleg nincs mód arra, hogy megváltoztasd a regisztrációkor megadott nevedet. Esetleg a klán támogatás implementálásakor lehet majd előtagokat használni, de nekem az [BSB] lesz. A zászló témát már felvetették, de nem volt rá semmi reakció, révén akkor még zömével amerikaiak játszottak.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#82 ThalconKausar

ThalconKausar

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationHungary,Nyáregyháza

Posted June 05 2013 - 03:34 AM

Üdv!

A kérdésem az lenne ha egy gépnek a főbb alkatrészeit kicseréljük (törzs, kar ,láb  ) akkor vátzozik-e valami pl.: páncél, zoom, fegyverzet stb..
vagy csak a külalak változik meg. Második kérdés a teljes verziónál ha megjelenik van esély részekből összerakni egy gépet__

Köszi!

Edited by ThalconKausar, June 05 2013 - 03:35 AM.


#83 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted June 05 2013 - 06:44 AM

Ez mind csak kozmetika, semmi statisztikán nem változtat. Az alap beállítás szerint középső egérgombbal használható képességek (mint a zoom) a másodlagos fegyverhez tartoznak (pl. Sabot és KE-Sabot). Esetleg annyi előnyöd származhatott belőle, hogy megtévesztetted az ellenfelet, mert mást várt (Tech-nek álcázott Scout). Azonban már ez sem okoz problémát, mióta a képességek ikonja megjelenik a cél mellett.

Egyelőre korai bármit is feltételezni a "teljes verzióról". Prealpha videókban még láthatod, ahogy maguk szabadon válogatják össze a fegyverzetet. Alpha során elvetették azt lehetőséget, hogy teljesen magad rakd össze a gépet, mert lehetetlen lett volna kiegyensúlyozni mindent.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#84 ThalconKausar

ThalconKausar

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationHungary,Nyáregyháza

Posted June 09 2013 - 04:30 AM

Üdv!

Hát kényes kérdést szeretnék feltenni azoknak akiknek jobb a rálátása. Bizonyos szervereken tudnak csalni__. Példa tdm meccs közben fellép valaki majd 3-5 perc múlva 18 kill 0 death egy 5 szintű infiltratorral. Ez reális mert ha igen akkor mindent visszavonok én vagyok béna (uk szerver amúgy).
Második: egy tdm meccs közben lettem erre figyelmes azt hiszem ez is uk volt Ping 988 nem vicc abban a csapatban volt ahol én és végignyomta hát nem nyertünk (szerintem ez minusz record).

Minden választ köszönök.

#85 ThalconKausar

ThalconKausar

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationHungary,Nyáregyháza

Posted June 09 2013 - 05:34 AM

üdv!

Megint én.
Kérdés_: kicsit fura, hogy reaper könnyú gép a sharpshooter közepes nem fordítva lenne reális.
Visszatérve pár elöző hozzászólásomhoz a gépek fegyverzetét (" "teljes verzió" ")-hoz úgy kellene optimalizálni amilyen osztályhoz tartoznak A,B.C, Ezeken belül viszont lehetne választani szerintem így nem borulna fel az egyensúly, sőt talán meglepő egyveleg lehetne belőle. :)
UI: ha a társak nam segítenek cseszheted :P

#86 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted June 09 2013 - 06:40 AM

Van pár csalókról szóló téma itt a fórumon. Ha gyanítod, hogy valaki ezt teszi, akkor ne írd ki fórumra a nevét (ellenkezik a szabályzatal), hanem lehetőleg bizonyítékokkal együtt írj egy support jelentést. Volt pár script kiddie akik aim botolni próbáltak, ami elég keveset ér ebben a játékban, révén van maximális fordulási sebesség és a fegyverek többsége nem hitscan (azaz valódi utat kell bejárnia a lövedéknek és az ellenfél mozgását számításba véve kell vezetni), valamint itt nincs "fejlövés". A 18/0 nem lehetetlen eredmény. A mech szintje semmit sem jelent, nekem is van, amit hanyagoltam de alázni tudnék vele pub matcheken.

Miért lenne fordítva jobb_ Kész rémálom lenne egy gyors és halálos Reaper. Ez egy marksman, ami azt jelenti, hogy a frontvonalon cikázva a társaiddal kell együtt dolgozni. Ez persze nem jelenti azt, hogy a Sharpshooter-rel campelj. Sőt, kérlek senki se tegyen ilyet, főleg terület foglalós játékmódokban mint MA vagy Siege. Vannak fegyverek amiknek megvan az indokolt helye minden osztályon (mint a TOW, vagy a Flak variációk), de a Heat Canon tényleg borzalmasan erős volt egy A-osztályú Scout-ra szerelve.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#87 amaama

amaama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 posts
  • LocationSerbia

Posted June 09 2013 - 07:05 AM

Üdv!
ha valakinek szüksége lenne a hawken 50$ kodra nekem van, cserébe kerem a world of tanks kodot
WORLD of TANKS

#88 ThalconKausar

ThalconKausar

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationHungary,Nyáregyháza

Posted June 09 2013 - 07:33 AM

Igen igazad van de én azt látom, hogy nem gépek hanem egész csapatok campelnek amik ellen nagyon nehéz játszani engem ez annyira nem zavar de van akiket igen. Más a reaper 570 a sharpshooter 720 " ép-vel" rendelkezik ha a frontvonalba küldjuk nem annak kellene nagyobb ép-vel rendelkezni ami a harctéren mozog nem mögötte lövöldöz. Én imádom mind a két gépet és szeretek is velük játszani(és ellenük is) de  amúgy marksman sharpshooter mesterlövészt jelent. Azaz mind a két gép ezt a feladatot látja el egyik messziről a képességei és a fegyverei is ezt mutatják a másik a közelről támogató egységként pontlövőként gyors mozgással ezért én a közeli támogatonak adnék több páncélt a nagy részt háttérben mozgónak kevesebbet. Bár így magam alatt vágom a fát mert a kedvencem a sharpshooter.

"Van pár csalókról szóló téma itt a fórumon. Ha gyanítod, hogy valaki ezt teszi, akkor ne írd ki fórumra a nevét (ellenkezik a szabályzatal), hanem lehetőleg bizonyítékokkal együtt írj egy support jelentést " nem írtam direkt nevet nem is akartam amúgy, hogy szerezzek bizonyítékot ,angolul meg nem tudok sajnos (németül kicsit).

#89 Arcariel

Arcariel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 posts

Posted June 09 2013 - 12:09 PM

Üdv Pilóták!
Solo játékos vagyok, de nyugodtan felvehettek a játékban ha van kedvetek a reaperemmel csapatban zúzni.

#90 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted June 09 2013 - 02:16 PM

Marksman és a sharpshooter nem ugyanazt jelenti.

Wikipedia

Quote

The main difference between a marksman and a normal sniper is that a marksman is usually considered an organic part of a fireteam of soldiers, whereas regular snipers tend to work alone or with other snipers. In the military, marksmen are sometimes attached to an infantry fireteam or squad where they take accurate long-range shots at valuable targets as needed, thus extending the reach of the fireteam or squad.

Kevesebb a páncélzata, de sokkal gyorsabban mozog. Hiába van olyan elsődleges fegyverzete amivel tovább kell célon tartani (sustained fire, nem burst) neki is fedezékekkel kell játszania.

Bizonyítékot úgy tudsz szerezni, hogy felveszed a játékot és megnézed a részleteket, valamint mellékeled a bejelentéshez.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#91 Benedar

Benedar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 posts
  • LocationHungary, Budapest

Posted June 11 2013 - 02:25 AM

View PostThalconKausar, on June 05 2013 - 03:34 AM, said:

Üdv!

A kérdésem az lenne ha egy gépnek a főbb alkatrészeit kicseréljük (törzs, kar ,láb  ) akkor vátzozik-e valami pl.: páncél, zoom, fegyverzet stb..
vagy csak a külalak változik meg. Második kérdés a teljes verziónál ha megjelenik van esély részekből összerakni egy gépet__

Köszi!

Nem tudom, csak feltételezem, hogy a külalakon kívül apró dolgok változhatnak. Pl repair során a Berserker húzza össze magát legkisebbre (és legalacsonyabbra), ami segített már párszor életben maradni javítás közben. Nem tudom, hogy ez a testhelyzet a lábakon, a torzón, vagy a mech típusán múlik-e, vagy hogy egyáltalán módosít-e ezen az alkatrészek cseréje, de ha igen, ebből is lehet pici előnyt kovácsolni.

Edited by Benedar, June 11 2013 - 02:36 AM.


#92 Houruck

Houruck

    Final Siege Boss

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 4,190 posts
  • LocationBudapest, Hungary (UTC+2)

Posted June 11 2013 - 02:38 AM

Nem segíthetett, mert az osztályokon belül minden gépnek ugyanakkor a hitboxa. Nem a valódi modellt kell eltalálni, hanem a körülötte lévő láthatatlan dobozt. Ezért van, hogy a turret módban lévő vagy javító gépek fölé célozva is el tudod találni őket.



Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST
United in Diversity, Divided by Zero

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Spoiler

#93 ThalconKausar

ThalconKausar

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationHungary,Nyáregyháza

Posted June 11 2013 - 11:52 AM

Üdv!


Nem tudom, csak feltételezem, hogy a külalakon kívül apró dolgok változhatnak. Pl repair során a Berserker húzza össze magát legkisebbre (és legalacsonyabbra), ami segített már párszor életben maradni javítás közben. Nem tudom, hogy ez a testhelyzet a lábakon, a torzón, vagy a mech típusán múlik-e, vagy hogy egyáltalán módosít-e ezen az alkatrészek cseréje, de ha igen, ebből is lehet pici előnyt kovácsolni>.

Hát szerintem nem  (nézz körbe és ha jól be vagy védve próbálj meg gyógyúlni

#94 Benedar

Benedar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 posts
  • LocationHungary, Budapest

Posted June 11 2013 - 10:28 PM

Ja nem arra gondoltam, hogy nehezebb eltalálni, hanem észrevenni nehezebb és mivel nagyon "laposra" hajtogatja magát, ezt ki is lehet használni. Sokszor védett meg olyan szintkülönbség, ami mögül kilátszottam volna, ha Berserker helyett mondjuk Bruiserrel gyógyulok. Csak azt mondom, hogy ezt a jelenséget is lehet előnyként használni, viszont nem tudom, hogy ez az "összehajtogatódás" minek a függvénye, a testrészek animációja, vagy meg van szabva minden mechnél. Nem mondom, hogy óriási előnyhöz juttat, de lehet vele kalkulálni, ha ismered a pályát. Kb 8-10 alkalommal segített eddig, ami nem sok, de annál több, mint ahányszor az R. Turret-em megölt valakit :)

#95 Benedar

Benedar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 posts
  • LocationHungary, Budapest

Posted June 11 2013 - 10:45 PM

View PostThalconKausar, on June 11 2013 - 11:52 AM, said:

Hát szerintem nem  (nézz körbe és ha jól be vagy védve próbálj meg gyógyúlni

Olyan is volt, hogy félrevonultam vele gyógyulni, közben a harc folyt, de az alacsony fedezékem miatt nem vehettek észre. A csata átcsapott rajtam, és mire felgyógyultam, már hátba támadhattam őket. Kizárólag ennek az egy tulajdonságnak köszönhettem, hogy nem vettek észre, nyilván nem feltételezték, hogy az alacsony korlát mögött elférhet bárki.

#96 kettyos96

kettyos96

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted June 13 2013 - 01:09 AM

sziasztok most kezdtem a játékot és örülök hogy vannak magyarok is:)

#97 Benedar

Benedar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 posts
  • LocationHungary, Budapest

Posted June 13 2013 - 02:27 AM

Szevasz, jó név :) Remélem megszereted a játékot és hozol még néhány haverodat! Ha gondolod vedd fel barátnak a fórumos magyarokat, hogy tudjunk együtt játszani.

Arcariel, te jössz ma robot-böllérkedni_ :)

Edited by Benedar, June 13 2013 - 02:28 AM.


#98 Benedar

Benedar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 posts
  • LocationHungary, Budapest

Posted June 13 2013 - 03:08 AM

Egy kérdés: ti nem tapasztaltok olyat, hogy egyfolytában megszakad a "kinti" chat_ Nekem az esetek 90%-ában ez történik. A játék közben működik, a lobby-ban sose történik ilyen, csak az egyéni beszélgetéseknél. Nem tud valaki valami megoldást_ A fórumon nem találtam releváns infót erről.

#99 Benedar

Benedar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 posts
  • LocationHungary, Budapest

Posted June 14 2013 - 02:48 AM

Új, 2000 Hawken Credit-et érő redeem code (nem tudom meddig érvényes):

DRG2013

#100 ThalconKausar

ThalconKausar

    Advanced Member

  • Full Members
  • PipPipPip
  • 84 posts
  • LocationHungary,Nyáregyháza

Posted June 14 2013 - 08:58 AM

Üdv!

Benedar köszi a kódot nekem működött (bár nem volt létfontosságú ez a 2000 HC, de bármikor jól jöhet még bárkinek).
Amúgy mikor kezdtél el játszani aktívan a játékkal ez csak az én kíváncsaságom.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users