Jump to content

Photo

Arrows of Hungarians

AoH

  • Please log in to reply
1349 replies to this topic

#201
Togo

Togo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 posts
Holap feljovok en is ts re

#202
Trigary

Trigary

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 posts

Itt egy igazi dupla post :D



#203
kemotox

kemotox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 posts

(Pocy megkért, hogy rakjam ki a linket, gondolom azért, hogy kés?bb is megtalálja :D )

Hátha érdekel még valakit: Van ez a játék, amire Pocyval eléggé rá vagyunk függ?dve, nevezetesen a Path of Exile. Ha szerettétek a Diablót, akkor ez a ti játékotok. Sokan csak "Az Igazi Diablo III"-ként emlegetik, szerintem nem hiába.
Jelenleg három fejezetb?l áll a játék, és hamarosan jön a negyedik, szóval egy hatalmas content patch elébe nézünk. Ennek lesz külön bétája, és lehet rá jelentkezni, az alábbi linken: https://www.pathofex...om/theawakening

Új helyszínek, új f?ellenség, új tárgyak, varázslatok. Nagyon várós :P
 


I didn't choose the Mech Life...

                              ...the Mech Lifchose me


#204
Houruck

Houruck

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 775 posts

Azé mégegy visszaer?sítést kérek [CA] vezet?ség részér?l!

A játékig visszaérek, de holnap majd egész nap távol leszek. Ezért Pure_Amazing fogja összeszedni a népeket a mi oldalunkon. Menjünk publikus szerverre, használjuk squad móddal.


Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST

United in Diversity, Divided by Zero

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

predators gonna predate


#205
Trigary

Trigary

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 posts

Egyébként (csak úgy mellékesen) a 3X XP, HC nem egész napos, hanem valami krumpli id? szerint 15 - 19 (PDT).


  • Houruck likes this

#206
kemotox

kemotox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 posts

15:00 - 19:00 UTC, szóval nálunk délután ött?l este kilencig lesz a móka. Le kell húzni azt a négy órát, nincs mese. Kajával, vízzel, bilivel készülni. Ötkor várok mindenkit TS-en:P


I didn't choose the Mech Life...

                              ...the Mech Lifchose me


#207
Trigary

Trigary

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 posts

Mellékesen éppen most is 3X van, szóval a krumpli id? megbízhatatlan...

 

EDIT: Ez szerintem csak 2X, és a kemo által kiírtkor lesz 3X


Edited by 00geri20, 11 April 2015 - 02:30 AM.


#208
Houruck

Houruck

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 775 posts

Sajnálom, hogy ennyit kellett vacakolni ma este és, hogy a játékok is borzalmasak voltak. :(


Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST

United in Diversity, Divided by Zero

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

predators gonna predate


#209
kemotox

kemotox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 posts

Nem volt olyan rossz. Az els? meccs isteni volt, nagyon jó volt a csapatelosztás, és baromi szoros lett a végére a cucc.

Más: Max Paynezés közbe egy érdekes dologra lettem figyelmes. Na ki találja ki mi látható az egérpadon? :P


Edited by kemotox, 11 April 2015 - 12:05 PM.

I didn't choose the Mech Life...

                              ...the Mech Lifchose me


#210
Trigary

Trigary

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 posts

Nem ismer valaki véletlenül egy olyan widget féleséget, ami pl. egy labda, ami pattoghat az ablakokon, leeshet, pattoghat a tálcán, stb. Windows XP-n volt nekünk, kb. 7 éve, hiányzik azóta, de ez a videó nagyon felelevenítette! Nézzetek meg a másik 3 részét is a sorozatnak!



#211
kemotox

kemotox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 posts

Nekem volt olyasmim, csak lenge öltözék? nénikkel :DD


  • Houruck likes this

I didn't choose the Mech Life...

                              ...the Mech Lifchose me


#212
Houruck

Houruck

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 775 posts

Nekem volt olyasmim, csak lenge öltözék? nénikkel :DD

 

Vigyázni kell ám azokkal. De most komolyan, az ilyen programok általában rosszindulatú kódot tartalmaznak.


Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST

United in Diversity, Divided by Zero

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

predators gonna predate


#213
Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 posts

Am a virtual girl, nagyon jó forrásanyag, ha épp egy csinos nénihez van szükség , médiaanyag összebarkácsolásához szerkeszt?ben.

A tök fehér háttérb?l egy kattintással alfa csatorna lesz, és a m?termi megvilágításnak hála, egyszerüsödik a színek eltolása is, ha épp valami más alap azt kívánná.


Csak a lehetetlent éri meg elérni, minden más csak szürkeség.


#214
kemotox

kemotox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 posts

Aha, "médiaanyag összebarkácsolásához", aham... Igen igen én is szoktam "médiaanyagot összebarkácsolni"... :D


  • Pocy, Houruck and Starlis like this

I didn't choose the Mech Life...

                              ...the Mech Lifchose me


#215
Trigary

Trigary

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 posts
Igen, olvastam, Houruck.

Mostanában azért nem vagyok/leszek/voltam, mert a hasam kirándulni akar menni, a torkom pedig többször akarja a dolgokat ízlelni. Nem tudok mit enni, nincs itthon diétás kaja, és VASÁRNAP van - Baszódjál meg KDNP, s külön Semjén Zsolt...
  • Pocy and Houruck like this

#216
Houruck

Houruck

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 775 posts

Jobbulást Geri!


Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST

United in Diversity, Divided by Zero

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

predators gonna predate


#217
MrMoundy

MrMoundy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Igen, olvastam, Houruck.

Mostanában azért nem vagyok/leszek/voltam, mert a hasam kirándulni akar menni, a torkom pedig többször akarja a dolgokat ízlelni. Nem tudok mit enni, nincs itthon diétás kaja, és VASÁRNAP van - Baszódjál meg KDNP, s külön Semjén Zsolt...

Hmm F?leg amikor a hasad úgy percenként szeretne kirándulni az a jó dolog mert pár kör futás után nemhogy leizzadsz de méég ezen felül grátisz,hogy nem tudsz majd pár napig ülni meg amúgy az ojfinom amikor megízleled a sósav finom bukéját hmmm. Ja és egyél étcsokit az megfogja a fosást mellesleg én is utálom a keresztényeket :) meg amúgy mind 1 hogy mit eszel úgy is kijön bel?led szóval én nem szoktam foglalkozni vele egyél amit jónak látsz, én ebben az esetben is gyrosszal tömöm magam :P


Edited by MrMoundy, 12 April 2015 - 10:09 AM.


#218
Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 posts

Aha, "médiaanyag összebarkácsolásához", aham... Igen igen én is szoktam "médiaanyagot összebarkácsolni"... :D

 

 

kem__www.kepfeltoltes.hu_.jpg


  • Togo likes this

Csak a lehetetlent éri meg elérni, minden más csak szürkeség.


#219
San99

San99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 posts

Igen, olvastam, Houruck.

Mostanában azért nem vagyok/leszek/voltam, mert a hasam kirándulni akar menni, a torkom pedig többször akarja a dolgokat ízlelni. Nem tudok mit enni, nincs itthon diétás kaja, és VASÁRNAP van - Baszódjál meg KDNP, s külön Semjén Zsolt...

 

Gondolom ezt a gyógyszertárakra értetted / vasárnap nincs nyitva /, mert mivel kereskedelemben dolgozom én speciál örülök, hogy nincs nyitva és a " kedves vásárló" ma a családjával van.


  • Pocy likes this

#220
Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 posts

Ma levideóztam egy "mech"-et  a mobiltelefonommal,  most töltöm fel "tecs?"-re.


Csak a lehetetlent éri meg elérni, minden más csak szürkeség.


#221
Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 posts

Paparazzi Pocy


Csak a lehetetlent éri meg elérni, minden más csak szürkeség.


#222
Houruck

Houruck

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 775 posts

Bátyám megkért, hogy nézzek utána a TeamSpeak szerver b?vítés lehet?ségeinek, mert összeolvadtak egy másik WoT csapattal és így ~100 f?sre híztak. Eddig egy másik kiszolgálót használtak, de az bekrepált. Zavarna titeket, ha most ellepnék a szervert?

 

Utánanéztem a feltételeknek. Az alap licenc 32 felhasználót enged, de klánok INGYENESEN kérhetnek egy 2 (virtuális szerver) × 512 felhasználósat is. A kérelmeket egyesével bírálják el (15 munkanapos határid?vel) és ehhez a következ? feltételeknek kell megfelelni:

 

  • Rendelkezni kell egy meger?síthet?, m?köd?képes weboldallal ami egy saját domain név alatt fut és van rajta közösségi aktivitás.
  • A weboldalon nem lehet "hozzájárulás gy?jtés" gomb, reklám, webshop vagy bármi ami üzleti tevékenységre utal.
  • Ha azt gyanítjuk, hogy a weboldal kizárólag a licenc megszerzése végett lett létrehozva (pl.: kevés regisztrált tag vagy közösségi aktivitás van) vagy, hogy a szolgáltatás viszonteladása a cél, a kérelmet elutasítjuk. Kizárólag olyan már létez? non-profit szervezetek (pl.: klánok) részére szól, aki képesek demonstrálni 32 f?nél nagyobb felhasználói limitet indokló közösségi aktivitást.
  • Kell léteznie egy az adott domain névvel m?köd? kapcsolattartó e-mail címnek. Személyes címeket és ingyenes szolgáltatókat (mint Gmail) nem fogadunk el.
  • Szükséges egy fix és dedikált IP cím amin fut majd a TeamSpeak szerver. Amennyiben az adott IP címre már állítottunk ki engedélyt, úgy a kérelem elutasításra kerül.

?k szerintem a fentiek közül egyiknek sem nagyon tudnak megfelelni. Nektek van saját oldalatok, de nem egyedi domain alatt. Ezen amúgy könnyen tudnék segíteni, mert odaadhatom a hawken.hu domaint vagy regisztrálhatok egyet nektek (természetesen ingyen) ha szeretnétek. A technikai feltételeknek megfelel a szerverem. Viszont nektek nincs 32+ tagotok, ami indokolná a kérelmet.


Edited by Houruck, 13 April 2015 - 12:46 PM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST

United in Diversity, Divided by Zero

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

predators gonna predate


#223
kemotox

kemotox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 posts

Én nekem ?szintén szólva van egy olyan ötletem már hónapok óta, hogy beüzemelnék egy itthoni egykártyás pécét kísérletezgetési célokkal. Webserver, ftp server, TS server, HTPC ilyesmi. Csak aztán nem lett bel?le semmi :D Pedig sulis önálló projektnek is ilyesmit akartam, csak nem volt zsém ilyen cuccokra. Na mindegy.
A lényeg, hogy elég keveset esznek ezek a masinák, simán lehetne nyomatni 24/7. De csak eddig jutottam az ötleteléssel. Nem tudom, hogy pontosan hogyan lehetne megvalósítani, hogy tényleg lehetne-e 24/7 nyomatni, stb stb. Viszont egy kisebb létszámú TS szerver, ami nekünk AOH-soknak elég lenne, kb 500 ft havonta, ha jól láttam. Ha már 5 ember összedobja, akkor 100ft havonta / f?, semmiség. 

Persze kb 99,9% az esély hogy ebb?l soha nem lesz semmi, és meg sem tudnám csinálni :D


I didn't choose the Mech Life...

                              ...the Mech Lifchose me


#224
Houruck

Houruck

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 775 posts

Miért akarsz pénzt áldozni rá, amikor én ingyen adok nektek?

És ez nem egy szappantartó, hanem egy komoly vas. :)

 

Szerk.: Mi lenne 500 Ft/hó?

 

Gerinek is volt egy hasonló ötlete.

Te is DynDNS-el valósítanád meg?


Edited by Houruck, 13 April 2015 - 12:45 PM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST

United in Diversity, Divided by Zero

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

predators gonna predate


#225
kemotox

kemotox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 posts

Fingom sincs, tényleg csak ötletelés szintjén volt a dolog, nem is azért írtam, hogy most azonnal megcsinálom, csak úgy eszembe jutott :D 


I didn't choose the Mech Life...

                              ...the Mech Lifchose me


#226
Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 posts

Tesódék nemzetközi klánokkal kóperáltak, vagy magyar közösségbe olvadtak bele?


Csak a lehetetlent éri meg elérni, minden más csak szürkeség.


#227
Trigary

Trigary

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 posts

Pocy: szerintem magyar, de csak gondolom, mivel rengeteg magyar játékos is van abban a játékban.

 

Szerintem a többség nem tudja és Houruck megemlítettte, ezért leírom:

Van egy Raspberry Pi-m, sikerült rajta felállítani egy nginx szervert, GetSimple CMS nev? CMS-t, punBB-vel hülyéskedtem, annak egy SQLite adatbízással volt  problémája, de hagytam a projectet, mert újra itt van ez a fórum. Állandó IP címet dtDNS-sel szereztem (00geri20.darktech.org), azt támogatja a router. Ha kell, szívesen csinálok bel?le valamit, hostolhatnék TS szervert is (nem tudom, hogy elbírná-e, nem néztem utána), de az a WoT-os klán problémáját nem oldaná meg szerintem.

 

Houruck, honlapunk van, de reklám is van rajta, az sem nagyon felel így meg, de itt jöhet szóba egy saját magunk által hostolt honlap. Még a 32 f? okoz problémát, a többi nem hinném hogy olyan nagy dolog lenne.


Edited by 00geri20, 13 April 2015 - 09:34 PM.


#228
Starlis

Starlis

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 posts

Hányan vagyunk összesen? Úgy értve, hogy nem csak a klántagok hanem úgy mindenki aki fel szokott járni TS-re. (Gerg? haverjai, Mongous-ék és így tovább)



#229
Togo

Togo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 posts

http://filmbirodalom...ovn8Y3QiOx29d0A

 

 
Szégyentelenek
 
Kötelez?????????

Edited by Togo, 14 April 2015 - 07:54 AM.


#230
Togo

Togo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 posts

11091350_10153282219414349_2138417456466

 

ennyyyiiiiiii



#231
Trigary

Trigary

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 posts

Na, akkor postolgatok én is mindenféle hülyeséget:

http://9gag.com/gag/aP4Qe6B

http://9gag.com/gag/ao0xdLw

 

+ Milyen id?n megy a fórum? Gondolom 12-es órán (nincs 13, 14, stb. óra), de ~9 perc a percbeli különbség?

 

 

++ A CA-s szerveren rengetegszer látok embereket játszani, mindig 0 csillagos a szerver. Most megnéztem a honlappal, van ott 1-est?l 26-os szint?ig mindenféle emberke, az átlag MMR 1450. Nekik kéne még nagyon az XP/HC, veszik észre hogy soha nem ér véget a meccs? Miért szeretik annyira azt a szervert? :D


Edited by 00geri20, 14 April 2015 - 10:28 AM.

  • Togo and Houruck like this

#232
MrMoundy

MrMoundy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Egyátalán a hawken.hu-nak van látogatottsága? Mert ha annyira kell nekik az a sokf?s ts akkor add nekik azt oda és csá. Meg ahogy elnézem elég rég nem lett hozzá nyulva :P


Edited by MrMoundy, 14 April 2015 - 10:29 AM.


#233
Houruck

Houruck

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 775 posts

++ A CA-s szerveren rengetegszer látok embereket játszani, mindig 0 csillagos a szerver. Most megnéztem a honlappal, van ott 1-est?l 26-os szint?ig mindenféle emberke, az átlag MMR 1450. Nekik kéne még nagyon az XP/HC, veszik észre hogy soha nem ér véget a meccs? Miért szeretik annyira azt a szervert? :D

Hallottam már panaszt kezd?t?l aki odatévedt és azt hitte egy rossz rémálomba csöppent, amikor észrevette, hogy soha nem ér véget. Régiek közül viszont sokan szeretik valamiért. Valójában azért nincs id?- és frag limit mert utoljára Fight Club miatt ezt állítottam be, azóta pedig nem m?ködik az admin felület, ahol a szerver konfigurációját piszkálgathatom.

 

 

Egyátalán a hawken.hu-nak van látogatottsága? Mert ha annyira kell nekik az a sokf?s ts akkor add nekik azt oda és csá. Meg ahogy elnézem elég rég nem lett hozzá nyulva :P

A hawken.hu oldalon nincs semmi közösségi élet, nem felelne meg a célnak.


Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST

United in Diversity, Divided by Zero

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

predators gonna predate


#234
Pocy

Pocy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 posts

Pocy: szerintem magyar, de csak gondolom, mivel rengeteg magyar játékos is van abban a játékban.

 

Szerintem a többség nem tudja és Houruck megemlítettte, ezért leírom:

Van egy Raspberry Pi-m, sikerült rajta felállítani egy nginx szervert, GetSimple CMS nev? CMS-t, punBB-vel hülyéskedtem, annak egy SQLite adatbízással volt  problémája, de hagytam a projectet, mert újra itt van ez a fórum. Állandó IP címet dtDNS-sel szereztem (00geri20.darktech.org), azt támogatja a router. Ha kell, szívesen csinálok bel?le valamit, hostolhatnék TS szervert is (nem tudom, hogy elbírná-e, nem néztem utána), de az a WoT-os klán problémáját nem oldaná meg szerintem.

 

Houruck, honlapunk van, de reklám is van rajta, az sem nagyon felel így meg, de itt jöhet szóba egy saját magunk által hostolt honlap. Még a 32 f? okoz problémát, a többi nem hinném hogy olyan nagy dolog lenne.

Nu, én agyalok akkor mondjuk a HAWKEN.hu felpörgetésén. Els? sorban írni kéne rá egy új cikket a Reloaded-r?l, és az új háttérr?l.

(Vajon mennyibe kerülhet nCore-on egy banner?) 

Mindegy is, megpróbálok kikunyizni staff-tól egy kis hawken.hu reklámot az nCore f?oldalára,

egy 0 warnos Elite-rangútól csak nem veszik tán rosz néven...


Edited by Pocy, 14 April 2015 - 08:26 PM.

  • Togo likes this

Csak a lehetetlent éri meg elérni, minden más csak szürkeség.


#235
San99

San99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 posts

Rendezhetnénk mi is egy hasonlót :



#236
Houruck

Houruck

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 775 posts

Rendezhetnénk mi is egy hasonlót :

Ezt a játékmódot még BSB tagok találták ki és sokszor játszottuk Fight Club-ok alkalmával.


Edited by Houruck, 14 April 2015 - 11:20 PM.

Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST

United in Diversity, Divided by Zero

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

predators gonna predate


#237
Trigary

Trigary

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 posts

Ti hogy álltok hozzá az ilyen játék-el?tti ketrecb?l való kiszökéshez? Én most jól felhúztam magam rajta, armando siege-ben egyfolytában ezt csinálja... Igen, itt panaszkodok a fórumon :D Én fognám a klán garázsajtaját, kiszedném, hozzávágnám úgy a mechjéhez, hogy kirepül a garázsból...



#238
Houruck

Houruck

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 775 posts

Ti hogy álltok hozzá az ilyen játék-el?tti ketrecb?l való kiszökéshez? Én most jól felhúztam magam rajta, armando siege-ben egyfolytában ezt csinálja... Igen, itt panaszkodok a fórumon :D Én fognám a klán garázsajtaját, kiszedném, hozzávágnám úgy a mechjéhez, hogy kirepül a garázsból...

A CRITICAL-ASSIST szerveren valamiért nem voltak falak MA játékmódban amikor utoljára játszottunk. Ilyenkor aki rögtön az elején egy Raidert vagy Scoutot választ annak hatalmas el?nye van.

 

Igazad van, okkal tették oda. Tudom, hogy át lehet mászni ?ket (és egy darabig nem is lesznek kijavítva) és ezeket kihívás megtalálni, de rossz indulatú dolog visszaélni vele. Ha ilyet teszel egy klán tagjaként, azzal az egész klánt rossz helyzetbe hozod.


Knight of the Holy Tree


CRITICAL ASSIST

United in Diversity, Divided by Zero

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

predators gonna predate


#239
MrMoundy

MrMoundy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Ti hogy álltok hozzá az ilyen játék-el?tti ketrecb?l való kiszökéshez? Én most jól felhúztam magam rajta, armando siege-ben egyfolytában ezt csinálja... Igen, itt panaszkodok a fórumon :D Én fognám a klán garázsajtaját, kiszedném, hozzávágnám úgy a mechjéhez, hogy kirepül a garázsból...

Én nem a mechjéhez verném a garázsajtót hanem ahhoz a hólyaghoz ami a nyakán a feje helyét foglalja el. 


Edited by MrMoundy, 15 April 2015 - 03:56 AM.


#240
igaborm

igaborm

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 posts

Én nem a mechjéhez verném a garázsajtót hanem ahhoz a hólyaghoz ami a nyakán a feje helyét foglalja el. 

Confirmed.






7 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users


    Bing (1)